Víme, že práce v kanceláři může být - a mnohdy také je - velmi stresující, to máme vyzkoušené. Psychická únava se na rozdíl od té fyzické hůře odbourává. Jednou z cest, jak se jí zbavit, je sport; často platí, že čím více adrenalinový je, tím to jde lépe.

Vybavení pro sport nebývá levnou záležitostí a pořizovat si výbavu jen proto, že bychom rádi něco vyzkoušeli nebo zažili, je velmi nákladné.  Naše cesta ke kvalitní a bezpečné adrenalinové zábavě je výrazně levnější a snazší.

Naše parta kamarádů se rozhodla rokem 2018 uvést do života společnost wakeIT, jejímž cílem je nabídnout svým klientům terapii adrenalinem, a to zejména možností zapůjčení si kvalitního sportovního vybavení.

  Naše mise: Naplno užívat života - nejen prací živ je člověk.

  Náš cíl: Zdravá mysl a zdravé tělo přináší úspěchy v práci.

  Naše vize: Být v tom nejlepší a naučit to i Vás!

Team of adrenaline therapy is dedicated for adventures people.

Vaše dotazy

Terapie adrenalinem je hodně individuální a může proběhnout třeba zapůjčením vodního skútru, kajtu nebo jen horskou tůrou. Rádi Vám pomůžeme i organizací akce na kajtech, wejku, vodním skútru nebo akcí dle Vašich představ a přání. A pokud si po tom všem budete chtít svůj adrenalin v klidu užít, tak Vám rádi zapůjčíme paddleboard pro klidnou plavbu.
Máme zkušenosti s různými sporty, udržujeme se v kondici a aktivně se účastníme závodů. Mezi naše oblíbené aktivity patří kiteboarding, wakeboardig, capoeira ale i obyčejný běh, jízda na kole nebo triatlon. Adrenalinový sport pro někoho může být běh lesem, po hřebenech hor a pro jiného canyoning nebo kleinova houpačka. Vyzkoušeli jsem poměrně dost adrenalinových zážitků a stále máme nápady co zkusit dalšího a hlavně co nového se naučit. Proto uznáváme individuální přístup a je pro nás důležité vědět jaké touhy a představy o svém adrenalinovém zážitku mají naši klienti.

Partneři

C9H13NO3 = Adrenalin (epinefrin)

Adrenalin je důležitý hormon, který slouží primárně pro přirozenou obranu. Tím, že se vyplavuje, nás chrání před nebezpečím a ponouká nás, abychom se situací, do níž jsme se dostali, co nejdříve něco udělali. V krátkodobém horizontu je proto výborným sluhou. Adrenalin tělu velmi prospívá, protože eliminuje tvorbu rakovinných buněk, zvyšuje soustředěnost, zlepšuje paměť a stimuluje mozek. Zajímavostí také je, že účinky adrenalinu můžeme cítit dokonce po dobu 60 minut. Pokud je navíc situace, v níž jsme se ocitli, příjemná, adrenalin často doprovázejí i hormony štěstí, endorfiny. Ty zlepšují psychickou pohodu, posilují imunitu a zvyšují odolnost proti chorobám.

Aktivity spojené s uvolňováním adrenalinu do krve pozitivně ovlivňují lidskou psychiku a dokonce podle sexuologa Radima Uzla zvyšuje adrenalin chuť na sex.