Gril Cattara KEG od

45.00  (s DPH)

Nalaďte se na tu správnou atmosféru léta se stolním grilem Cattara KEG. Pořádnou flákotu masa z grilu si tak můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Ideální je například pro chvíle strávené během kempování nebo na pláži. Pro přípravu dokonale šťavnatého a měkkého masa je gril opatřen litinovým roštem o průměru 30 cm.

přenosný • 30 cm litinový rošt • plynule regulovatelná ventilace • výška grilovací plochy 21,5 cm • nízká kouřivost • praktická brašna

Návod ke stažení zde.

Informace o ceně
4 - 365 days : 45.00  / Day
1 - 3 days : 160.00  Fixed
Datum a čas vyzvednutí
Datum a čas vrácení
Množství
Kategorie: ,

Popis

Cattara KEG

Nalaďte se na tu správnou atmosféru léta se stolním přenosným grilem Cattara KEG s hmotností 5 kg. Pořádnou flákotu masa z grilu si tak můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Ideální je například pro chvíle strávené během kempování, rybaření, na pláži nebo dokonce pro přípravu oběda na balkoně. Pro přípravu dokonale šťavnatého a měkkého masa je gril opatřen litinovým roštem o průměru 30 cm. Díky výšce grilovaní plochy 21,5 cm se hodí umístit jej přímo na stůl. S jeho nízkou kouřivostí se nemusíte bát, že by vám grilování znepříjemňoval.

Zabudovaná ventilace

Snadná manipulace s grilem je jeho velkou výhodou. Mezi hlavní přednosti patří zabudovaný větrák. Jde o ideální způsob, jakým rychle zapálíte oheň a dřevěné uhlí se bude lépe rozhořívat. Regulujte si větrák plynule dle potřeby pomocí otočného voliče, který se nachází na přední straně. Samozřejmě jej lze úplně vypnout. Tento ventilátor je napájený pomocí 4 kusů 1,5V AA baterií nebo elektricky pomocí mikro USB konektoru, který však není součástí balení.

Přepravní taška pro snadný transport

Zhotoven je z kvalitních materiálů jako je ocel a opatřen tmavým práškovým lakováním. Gril Cattara KEG je velice skladný, přeprava ani jeho uložení jistě nebude žádný problém. Součástí grilu Cattara KEG je také praktická brašna, abyste jej chránili při transportu a následně vám ulehčil uskladnění.

Obchodní podmínky

Další informace

Hmotnost 5 kg
Rozměry 330 × 330 × 210 mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Gril Cattara KEG od“